Datum Název závodu Stroj Hadice LP PP Terče Umístění Popis
 6.1.2018 Ráby – O pohár tří království  1800 UH 20:51 19:79 ST 2. místo
 Sestava: Aňa, Janice, Marťa, Áďa, Verča, Janča, DiCaprio
 14.4.2018 Dašice – Memoriál A. Hory  1800 UH 20:42 19:32 ST 4. místo Celkem 4 útoky – pavouk
 Sestava: Aňa, Janice, Míša, Míšala, Verča, Janča, DiCaprio
 21.4.2018 Holice – Memoriál Jiřího Kerouše  1800 UH 18:46 18:98 ST 1. místo
 Sestava: Aňa, Janice, Míša, Áďa, Verča, Janča, DiCaprio
 11.5.2018 Slepotice – 1. kolo LPO (noční)  1800 UH 24:18 23:83 ST 8. místo
 Sestava: Markét, Jaňule, Míšala, Áďa, Verča, Hanka, DiCaprio
 19.5.2018 Rohovládova Bělá – 2. kolo LPO  1800 UH 18:42 18:32 ST 5. místo
 Sestava: Markét, Janice, Míša, Míšala, Verča, Janča, DiCaprio
 19.5.2018 Rohovládova Bělá – 1. kolo VČHL  1800 UH 17:52 18:59 ST 5. místo
 Sestava: Markét, Janice, Míša, Míšala, Verča, Janča, DiCaprio
 20.5.2018 Velký Třebešov – 2. kolo VČHL  1800 UH 17:65 18:21 ST 6. místo
 Sestava: Markét, Jaňule, Míšala, Áďa, Verča, Janča, DiCaprio
 26.5.2018 Čeperka – 3. kolo LPO  1800 UH 39:05 ??? ST 6. místo
 Sestava: Míša P., Janice, Míša, Áďa, Verča, Janča, DiCaprio
 26.5.2018 Čeperka – pohárovka  1800 UH 17:47 17:47 ST X. místo  pavouk
 Sestava: Míša P., Janice, Denča, Áďa, Verča, Janča, DiCaprio
 26.5.2018 Choltice – 4. kolo LPO  1800 UH 16:87 18:09 ST 2. místo
 Sestava: Markét, Jaňule, Míša, Míšala, Verča, Klárka, DiCaprio
 26.5.2018 Čeperka – pohárovka  1800 UH 19:xx 18:20 ST 3. místo
 Sestava: Markét, Jaňule, Míšala, Áďa, Verča, Janča, Klárka
 2.6.2018 Horní Třešňovec – 3. kolo VČHL  1800 UH NP NP ST 10. místo
 Sestava: Markét, Janice, Míšala, Verča, Klárka, Janča, Péťa
2.6.2018 Horní Třešňovec – VCÚ  1800 UH 28:08 28:08 NT 7. místo
 Sestava: Markét, Janice, Míšala, Verča, Klárka, Janča, Péťa
3.6.2018 Bystřec – 4. kolo VČHL  1800 UH 19:33 19:33 ST X. místo
 Sestava: Markét, Jaňule, Míša, Áďa, Verča, Klárka, Péťa
9.6.2018 Srch – 5. kolo LPO  1800 UH 17:45 17:25 ST 1. místo
 Sestava: Markét, Janice, Míšala, Natálka, Verča, Janča, Ája
9.6.2018 Srch – pohárovka  1800 UH 18:82 18:25 ST 2. místo
 Sestava: Majda, Janice, Míšala, Natálka, Verča, Janča, Ája
16.6.2018 Moravany – 1. kolo EXPÚ  1800 UH 17:94 17:90 ST 6. místo
 Sestava: Markét, Jaňule, Míšala, Áďa, Verča, Janča, Lúca
17.6.2018 Zderaz – 2. kolo EXPÚ  1800 UH 19:95 18:97 ST 11. místo
 Sestava: Majda, Jaňule, Marťa, Áďa, Verča, Ája, Péťa

Vysvětlivky:

Stroj – obsah stroje v ccm
Hadice – UH = úzké hadice | SH = široké hadice
LP = sestřik levého proudu | PP = sestřik pravého proudu
NP = neplatný pokus
Terče – ST = sklopné | NT = nástřikové

Počet odběhaných závodních útoků: 22

Jméno: Počet útoků
Aneta „Aňa“ Šišánová Rychlíková 7
Markéta „Markét“ Minárová (SDH Hostovice) 11
Marie „Majda“ Tobiášová 2
Jana „Janice“ Trechová 14
Jana „Jaňule“ Vondroušová 8
Michaela „Míša“ Melišová 11
Michaela „Míšala“ Solilová (SDH Slepotice) 16
Adéla „Áďa“ Trochtová 10
Veronika „Verča“ Janusová 22
Jana „Janča“ Valentová 18
Petra „DiCaprio“ Kaplanová (SDH Slepotice) 18
Klára „Klárka“ Bohatcová (SDH Stradouň) 5