• 9. 1. 2016 – Ráby – O pohár tří království

obsah stroje 1800 ccm, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 22,05 s (LP 20,22 s) – 6. místo

 

  • 5. 3. 2016 – Rosice u Chrasti – Březen, za mašiny vlezem

obsah stroje 1800 ccm, široké hadice, sestřikové terče, čas: 22,98 s (LP 22,07 s) – 5. místo

 

  • 2. 4. 2016 – Březhrad – Memoriál Miroslava Pekárka

obsah stroje 1800 ccm, široké hadice, sklopky, čas: 21,62 s (LP i PP) – 1. místo

 

  • 16. 4. 2016 – Holice – Memoriál Jiřího Kerouše

obsah stroje 1800 ccm, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 53,64 s (PP 19,51 s) – 14. místo

 

  • 23.4.2016 – Dašice – Memoriál Antonína Hory

obsah stroje 1800 ccm, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 20,26 s (PP 20,18 s) – 4. místo

 

  • 30.4.2016 – Čepí – Čepský tunel

obsah stroje 1800, úzké hadice, nástřikové terče, netradiční a klasický útok, časy se sčítaly, čas: 90,21 s – 1. místo

 

  • 7.5.2016 – Svinčany – 1. kolo LPO

úzké hadice, sestřikové terče, čas: 21,52 s (PP 21,00 s) – 4. místo

 

  • 13.5.2016 – Slepotice – 2. kolo LPO

úzkéhadice, sestřikové terče, čas: Neplatný pokus – technická závada na stroji, který na platě nestartoval –11. místo

 

  • 21.5.2016 – Rohovládova Bělá – 3.kolo LPO

úzké hadice, sestřikové terče, čas: 23,05 s (PP 22,47 s) – 7. místo

 

  • 21.5.2016 – Kostěnice – Netradiční závody

společná mašina SDH Kostěnice, široké hadice, sklopky, čas: 122 s

 

  • 28.5.2016 – Čeperka – 4. kolo LPO

18, ÚH, ST, čas: 25,46 s (PP 24,02 s) – 8. místo

 

  • 4.6.2016 – Staré Jesenčany – O pohár obce

18, ŠH, NT, časy obou pokusů se sčítaly: 124 s – 5. místo

 

  • 10.6.2016 – Strašov- 5. kolo LPO noční

18, ÚH, ST, čas: 21,20 s (PP 20,36 s) – 4. místo

 

  • 25.6.2016 – Srch – 6. kolo LPO

18, ÚH, ST, čas: 38,40 s (PP 18,18 s) – 9. místo

 

  • 1.7.2016 – Moravany noční

18, ÚH, ST – tým A: čas: 19,70 s (PP 18,71 s) – 4. místo

tým B: čas: 21,24 s (PP 19, 73 s) – 8. místo

 

  • 16.7.2016 – Rohovládova Bělá – Požární útoky (klasika – 4 savice, hadice v kotoučích)

12, ŠH, ST, čas: 31,00 s (PP 30,56 s) – 2. místo

 

  • 16.7.2016 – Rohovládova Bělá – O putovní pohár starosty obce

18, UH, ST, čas: 18,64 s (LP 18,41 s) NOVÝ REKORD TÝMU – 1. místo

 

  • 16.7.2016 – Noční útoky Stéblová

18, UH, ST, čas: 20,74 s (PP 19,71 s) – 1. místo

 

  • 13.8.2016 – Předonín – Podřipská hasičská liga

18,ŠH, ST,  kategorie TOP: čas 20,90 s (LP 19,51 s) – 6. místo

kategorie ŘÍP: čas: 20,93 s (LP 19,70 s) – 4. místo

 

  • 19.8.2016 – Seč – Liga okresu Chrudim

18, ŠH, NT, čas: 29,86 s ( LP 25,64 s) – 5. místo

 

  • 20.8.2016 – Slepotice – 7. kolo LPO

18, UH, ST, tým A: čas: 18,86 s (LP 18,71 s) –4. místo

tým B: čas 19,20 s (LP 18,70 s) – 5. místo

 

  • 3.9.2016 – Komárov – Soutěž v PS 12

12, ŠH, ST, tým A: čas: 28,42 s – 4. místo

tým B: čas: 33:45 s – 5. místo

 

  • 10.9.2016 – Poběžovice – Netradiční závody

12, ŠH, ST,čas: NP – 3.místo

 

  • 24.9.2016 – Rokytno-9. kolo LPO

18, UH, ST, čas: 19,21 s (LP 18,79 s) – 2. místo

 

  • 28.9.2016 – Čeradická zatáčka

12, ST, ŠH, časy se sčítaly: 3. místo

 

  • 1.10.2016 – Moravanský memoriál

18, UH, ST, tým A: 23,58 s (LP 20,40 s) – 8. místo

tým B: 21,43 s ( LP 20,41 s) – 4. místo

 

  • 8.10.2016 – Hrochův Týnec – Memoriál Bohuslava Kyšperky

18, UH, NT, čas: 30,43 s (LP 27,86 s)- 2. místo

 

  • 29.10.2016- O pohár Velké říjnové socialistické revoluce – Memoriál V.I.Lenina- Široký Důl

18,UH, ST, čas: 19,44 s (PP 18,86 s) – 16 .místo

 

  • 10.12.2016 – Prosetín – O vánočního kapra

18, UH, ST, tým A: 19,27 s (PP 19,05 s) – 2. místo 

tým B.: 21,30 s (LP 19,35 s) – 4. místo