Datum Název závodu Stroj Hadice LP PP Terče Umístění Popis
 7.1.2017 Ráby – O pohár tří království  1800 UH  26,09 26,91 ST 3. místo závod v -17 °C
 Sestava: Veru, Týna, Eliška H., Míňa, Aňa, Janča, Maruška
 5.3.2017 Rosice – O pohár SDH Rosice  1800 SH  21,03 20,02 ST 1. místo Tým „A“
 Sestava: Veru, Jaňule, Míša, Míšala, Verča, Pája, Janča
Rosice – O pohár SDH Rosice  1800 SH  19,83 21,18 ST 2. místo Tým „B“
 Sestava: Aňa, Janice, Míša, Míšala, Verča, Péťa, Janča
 8.4.2017 Stéblová – O pohár starosty SDH Stéblová  1800 UH 33:08
26:56
20:03
19:14
ST 4. místo Tým „A“ časy se sčítaly
 Sestava: Veru, Jaňule, Míša, Míšala, Verča, Pája, Janča
Stéblová – O pohár starosty SDH Stéblová  1800 UH 26:39
19:99
25:32
18:15
ST 2. místo Tým „B“ časy se sčítaly
 Sestava: Aňa, Janice, Míša, Míšala/Pája, Verča, Pája, Janča/Péťa
15.4.2017 Dašice – Memoriál A. Hory 2000 UH 18:19
19:32 ST 2. místo 4 útoky, děkujeme SDH Hrobice za zapůjčení stroje
Sestava: Aňa, Týna, Míšala, Míňa, Verča, Pája, Janča
22.4.2017 Holice – Memoriál Jiřího Kerouše 1800 UH 19:62
19:71 ST 1. místo Tým „A“
Sestava: Aňa, Týna, Míša, Míšala, Verča, Pája, Janča
Holice – Memoriál Jiřího Kerouše 1800 UH 33:30
19:73 ST 7. místo Tým „B“
Sestava: Veru, Jaňule, Míša, Áďa, Verča, Pája, Janča
6.5.2017 Dříteč – 1. kolo LPO 1800 UH 20:29
20:53 ST 8. místo 2 pokusy, druhý NP
Sestava: Aňa, Janice, Míša, Míšala, Verča, Pája, Janča
12.5.2017 Slepotice – 2. kolo LPO 1800 UH 27:30
26:07 ST 9. místo noční, „A“
Sestava: Aňa, Janice, Míša, Áďa, Verča, Pája, Janča
12.5.2017 Slepotice – 2. kolo LPO 1800 UH 24:03
23:38 ST 7. místo noční, „B“
Sestava: Aňa, Jaňule, Míšala, Míňa, Verča, Pája, Janča
13.5.2017 Svinčany – 3. kolo LPO 1800 UH 21:20
19:98 ST 4. místo
Sestava: Veru, Janice, Míšala, Míňa, Majda K., Pája, Janča
20.5.2017 Rohovládova Bělá – 4. kolo LPO 1800 UH NP
NP ST 8. místo
Sestava: Aňa, Janice, Míša, Míšala, Verča, Péťa, Janča
20.5.2017 Rohovládova Bělá – 1. kolo VČHL
1800 UH 17:88
17:94 ST 3. místo
Sestava: Aňa, Janice, Míša, Míšala, Verča, Péťa, Janča
21.5.2017 Velký Třebešov – 2. kolo VČHL
1800 UH 19:93
19:71 ST 7. místo
Sestava: Bára, Janice, Míša, Míšala, Verča, Anežka, Janča
27.5.2017 Čeperka – 5. kolo LPO
1800 UH 17:55 18:25 ST 2. místo
Sestava: Áňa, Janice, Míša, Míšala, Verča, Pája, Janča
27.5.2017 Čeperka – pohárovka
1800 UH 17:67 17:67 ST 3. místo paralelní útoky, měřen jeden čas, osobní rekord
Sestava: Áňa, Janice, Míša, Míšala, Verča, Pája, Janča
27.5.2017 Zderaz – II. Zderadákův pohár
1800 UH 19:96 20:04 ST 2. místo  noční
Sestava: Áňa, Janice, Míšala, Míňa, Verča, Maruška, Janča
28.5.2017 Choltice – 6. kolo LPO
1800 UH 18:15 18:43 ST 3. místo
Sestava: Bára, Jaňule, Míša, Míšala, Verča, Pája, Janča
28.5.2017 Choltice – pohárovka
1800 UH 19:32 19:47 ST 2. místo
Sestava: Bára, Jaňule, Míša, Míšala, Verča, Pája, Janča
10.6.2017 Trnov – 3. kolo VČHL 1800 UH 18:12 18:35 ST 8. místo
Sestava: Aňa, Týna, Míšala, Terka, Verča, Péťa, Janča
11.6.2017 Myštěves – 4. kolo VČHL 1800 UH 20:13 19:98 ST 13. místo
Sestava: Veru, Janice, Míša, Míšala, Verča, Péťa, Janča
23.6.2017 Moravany – 7. kolo LPO  1800 UH 18:55 18:95 ST 3.místo 
Sestava:  Aňa, Týna, Míša, Míšala, Verča, Péťa, Janča
24.6.2017 Srch – 8. kolo LPO  1800 UH 18:49 18:62 ST 5. místo 
Sestava:  Aňa, Janice, Míša (RB), Míšala, Verča, Maruška, Janča
24.6.2017 Srch – pohárovka  1800 UH NP NP ST 4. místo
Sestava:  Aňa, Janice, Míša (RB), Míšala, Verča, Ája, Janča
25.6.2017 Nepomuky – 7. kolo VČHL 1800 UH 19:16 18:41 ST 8. místo
Sestava:  Veru, Jaňule, Míša, Míšala, Verča, Péťa, Janča
5.7.2017 Roudnice – 8. kolo VČHL 1800 UH 22:47 24:22 ST 8. místo
Sestava:  Veru, Týna, Míša, Míšala, „Karel“, Péťa, Janča
15.7.2017 Dubenec – 9. kolo VČHL 1800 UH 21:88 20:37 ST 6. místo
Sestava:  Aňa, Janice, Míša, Míšala, Verča, Pája, Janča
15.7.2017 Stéblová – Memoriál Vaška Kučery a Zdeňka Kohouta 1800 UH 20:39
20:19
20:31
19:42
ST 2. místo
Sestava:  Aňa, Jaňule, Mára, Anežka/Barča, Verča, Ája/Anežka, Janča
22.7.2017 Letohrad – Kunčice – 10. kolo VČHL + Extraliga 1800 UH 20:43 19:40 ST 14. místo
Sestava: Veru, Jaňule, Míšala, Terka, Verča, Péťa, Janča
23.7.2017 Letohrad – Orlice – 11. kolo VČHL + Extraliga 2100 UH 18:64 18:82 ST 11.-12. místo
Sestava:  Veru, Jaňule, Míšala, Terka, Verča, Péťa, Janča
5.8.2017 Rohovládova Bělá – O pohár starosty obce 1800 UH 18:42 17:18 ST 2. místo
Sestava:  Aňa, Jaňule, Míša, Míňa, Verča, Ája, Janča
5.8.2017 Hrobice – Memoriál Zdendy Kubizňáka 1800 UH 18:91 18:09 ST 1. místo
Sestava: Aňa, Pája, Míša, Míňa, Verča, Ája, Janča
5.8.2017 Hrobice – Memoriál Zdendy Kubizňáka 1200 UH 19:43 19:11 ST 1. místo
Sestava: Aňa, Pája, Míša, Terka, Verča, Ája, Janča
12.8.2017 Předonín – Pořipská liga „TOP“ 1800 SH 22:25 22:10 ST 8. místo
Sestava: Dáša, Janice, Hanka, Verča, Klárka, Anežka, Janča
12.8.2017 Předonín – Pořipská liga „ŘÍP“ 1800 SH 28,30 28:95 ST 8. místo útok na nenastartovaný stroj
Sestava: Dáša, Janice, Hanka, Verča, Klárka, Anežka, Janča
19.8.2017 Radimovice – Sychrovský pohár + Extraliga 2100 UH 19:12 17:99 ST 10. místo Děkujeme SDH Moravany za zapůjčení stroje
Sestava: Aňa, Janice, Marťa, Terka, Verča, Blanka, Janča
20.8.2017 Podsedice – O pohár SDH Chrášťany + Extraliga 2100 UH 17:32 18:26 ST 8. místo Děkujeme SDH Moravany za zapůjčení stroje
Sestava:  Aňa, Janice, Marťa, Terka, Verča, Blanka, Janča
26.8.2017 Slepotice – 9. kolo LPO
1800 UH 17:51 17:67 ST 2. místo
Sestava: Aňa, Janice, Míša, Míšala, Klárka, Péťa, Janča
26.8.2017 Slepotice – O putovní pohár 1800 UH 19:06 18:01 ST 1. místo
Sestava: Aňa, Janice, Míša, Míšala, Lenka, Péťa, Janča
9.9.2017 Zderaz – 12. kolo VČHL 1800 UH 17:88 18:55 ST 7. místo
Sestava: Veru, Janice, Míša, Míšala, Verča, Ája, Janča
9.9.2017 Srch – 10. kolo LPO 1800 UH 19:35 18:99 ST 5. místo
Sestava: Veru, Janice, Míša, Míšala, Verča, Péťa, Janča
10.9.2017 Pšánky – 13. kolo VČHL 1800 UH 19:14 19:14 ST 11. místo
Sestava: Aňa, Jaňule, Marťa, Míňa, Verča, Péťa, Janča
16.9.2017 Velichovky – 14. kolo VČHL 1800 UH 38:03 18:74 ST 10. místo  Svatba 🙂
Sestava: mix. – byť se nazadařilo, děkujeme!
30.9.2017 14. Moravanský memoriál
1800 UH 18:96
18:50
19:26
19:42
ST 3. místo
Sestava A: Veru, Jaňule, Míša, Míňa, Verča, Péťa, Janča
14. Moravanský memoriál 1800 UH 32:98
NP
22:16
NP
ST 8. místo
Sestava B: Aňa, Janice, Fanda, Aďa, Verča, Péťa, Janča
 7.10.2017 Rokytno – 12. kolo LPO
1800 UH 17:91
18:12 ST 1. místo
Aňa, Janice, Míša, Mišala, Verča, Péťa, Janča
 28.10.2017 Soutěž o putovní pohár VŘSR – Široký Důl
1800 UH 19:99
21:26 ST 28. místo
Aňa, Janice, Míša, Mišala, Verča, Monča, Janča

Vysvětlivky:

Stroj – obsah stroje v ccm
Hadice – UH = úzké hadice | SH = široké hadice
LP = sestřik levého proudu | PP = sestřik pravého proudu
NP = neplatný pokus
Terče – ST = sklopné | NT = nástřikové

 

Počet odběhaných závodních útoků:

Jméno: Počet útoků*
Aneta „Aňa“ Rychlíková 39
Veronika „Veru“ Bartoníčková 16
Kristýna „Týna“ Shánělová 9
Jana „Janice“ Trechová 31
Jana „Jaňule“ Vondroušová 19
Michaela „Míša“ Melišová 38
Michaela „Míšala“ Solilová 40
Michaela „Míňa“ Ondráčková 15
Adéla „Áďa“ Trochtová 4
Veronika „Verča“ Janusová 59
Jana „Janča“ Marková 68
Pavlína „Pája“ Rybínová 24

*počet útoků vč. zapůjčení do jiných týmů