Schůzky:

• mladší – každý pátek od 15:30 do 17:00 na holické hasičárně nebo na tréninkovém place
  • starší – každý pátek od 17:00 do 19:00 na holické hasičárně nebo na tréninkovém place

Veškerá fotogalerie dostupná zde.

Info k tréninkům:

Ahoj všichni 😉
V pátek 14.6.2019 tréninky nejsou z důvodu účasti na krajském kole. Trénink v pátek 21.6.2019 bude poslední a v neděli 23.6.2019 budou závody v Kostěnicích, tak s tím prosím počítejte.

Info ke kraji

Děti které jedou na kraj (Natka, Terka, Ráďa, Danča, Adam, Kamil, Eliška, Alex P., Aleš B., Kuba + Néša a Nikča) sraz v pátek v 9:00 na hasičárně. S sebou: občanku/pas/studentský průkaz, spacák, oběd na pátek/peníze. Páteční večeři a sobotní snídani i oběd zajistíme my, ale doporučujeme radši penízky, kdyby to někdo nejedl.

Z mladších v sobotu přijedou Míša a Viki – prosím abyste byli tak kolem 11 na místě – taktéž občanku/pas.