K dnešnímu dni čítá oddíl 28 mladých hasičů, kteří jsou rozděleni do tří kategorií – přípravka, mladší žáci a starší žáci. Od září 2017 probíhají schůzky v těchto časech:

• přípravka se schází každé úterý od 16.00 hodin
  • mladší žáci se schází každý pátek od 15.30 hodin
  • starší žáci se schází každý pátek od 17 hodin

Vedoucím přípravky je Michaela Melišová a David Pavelka,  mladších žáků  a starších žáků Sabina Marvanová. Dětské kolektivy v roce 2017 absolvovaly několik závodů i zkoušek odbornosti a dovednosti.

Popisovat průběh a náplň schůzek je velmi těžké, jelikož obsahují mnoho různých aktivit – děti se učí hasičským dovednostem jako jsou uzle, topografie, štafety, požární útok, ale také hrají mnoho různých her a jezdí na víkendová soustředění.

Mladí hasiči mezi sebou rádi přivítají nové tváře a proto neváhejte a přijďte se podívat! Schůzky probíhají na holické hasičárně.

Fotogalerie mladých hasičů z roku 2014 zde