Oddíl mladých hasičů se nám velmi rozrostl a v roce 2019 čítá celkem 55 dětí: 17 přípravka, 17 mladších, 15 starších, 6 dorost. Pro zkvalitnění tréninků probíhají schůzky jednotlivých kategorií odděleně. Od září 2018 schůzky probíhají v následujících časech:

• přípravka se schází každé úterý od 17:00 hodin
  • mladší žáci se schází každý pátek od 15:30 hodin
  • starší žáci se schází každý pátek od 17:00 hodin
  • dorostenci a dorostenky se scházejí každé úterý od 18:00 hodin

Vedoucím přípravky je Michaela Melišová a David Pavelka,  mladších a starších žáků a dorostu Sabina Marvanová. Dětské kolektivy v roce 2018 absolvovaly několik závodů i zkoušek odbornosti a dovednosti.

Popisovat průběh a náplň schůzek je velmi těžké, jelikož obsahují mnoho různých aktivit – děti se učí hasičským dovednostem jako jsou uzle, topografie, štafety, požární útok, ale také hrají mnoho různých her a jezdí na víkendová soustředění.

Mladí hasiči mezi sebou rádi přivítají nové tváře a proto neváhejte a přijďte se podívat! Schůzky probíhají na holické hasičárně.

Fotogalerie mladých hasičů dostupná zde