Sezóna 2015

  • 3.1.2015 Ráby – O pohár tří království

obsah stroje 1200, sestřikové terče, úzké hadice, čas: NP – 4. místo

(na terčích byl technický problém, opakovaný pokus hasičky nevyužily

z důvodu povětrnostních podmínek)

 

  • 7. 3. 2015 Rosice u Chrasti – O pohár SDH Rosice

obsah stroje 1200, sestřikové terče, široké hadice, čas: 28,42 s – 2. místo

 

  • 4. 4. 2015 Březhrad – Memoriál Miroslava Pekárka

obsah stroje 1200, sklopky, široké hadice, čas: 23,01 s – 1. místo

 

  • 11. 4. 2015 Holice – Memoriál Jiřího Kerouše

stroj vypůjčen kvůli technickým problémům od SDH Hrobice, sestřikové terče, úzké hadice, čas: 38,80 – 5. místo

 

  • 25. 4. 2015 – Dašice – Memoriál Antonína Hory

obsah stroje 1800, sestřikové terče, úzké hadice, vyřazovací kola ve formě pavouka – 2. místo

vylepšen osobní rekord týmu na 19,23 s

 

  • 9. 5. 2015 – Choltice – 1. kolo LPO

obsah stroje 1800, sestřikové terče, úzké hadice, čas: 20,44 s – 6. místo

 

  • 15. 5. 2015 – Horní Ředice – Okrskové kolo

obsah stroje 1800, terče sestřikové, široké hadice, čas: 20,28 s – 1. místo

 

  • 15. 5. 2015 – Slepotice – 2. kolo LPO – noční

obsah stroje 1800, terče sestřikové, úzké hadice, čas: 24,68 s – 9. místo

 

  • 16. 5. 2015 – Rohovládova Bělá – 3. kolo LPO

obsah stroje 1800, sestřikové terče, úzké hadice, čas: 33,81 s – 8. místo

 

  • 16. 5. 2015 – Rohovládova Bělá – O pohár velitele JSDH Rohovládova Bělá

obsah stroje 1800, sestřikové terče, úzké hadice, čas: 20,55 s – 3. místo

 

  • 24. 5. 2015 – Pardubice – Okresní kolo v požárním sportu

štafeta 4×100 metrů s překážkami, běh jednotlivců na 100 metrů překážek a požární útok, celkové umístění – 1. místo (postup do krajského kola)

PÚ byl prováděn na jednotný nenastartovaný stroj Rosenbauer FOX III, široké hadice, nástřikové terče, čas: 30,68 s

 

  • 29. 5. 2015 – Strašov – 4. kolo LPO – noční 

obsah stroje 1800, sestřikové terče, úzké hadice, čas: 20,71 s – 4.místo

 

  • 31. 5. 2015 – Čeperka – 5. kolo LPO

obsah stroje 1800, setřikové terče, úzké hadice, čas: 20,40 s – 6. místo

 

  • 6. 6. 2015 – Ráby – 6. kolo LPO

obsah stroje 1800, sestřikové terče, úzké hadice, čas: 27,76 s – 8. místo

 

  • 13. 6. 2015 – Lanškroun – Krajské kolo v požárním sportu

štafeta 4×100 m překážek, běh jednotlivců na 100m překážek a PÚ, celkové umístění – 5. místo

Požární útok byl prováděn na jednotný nenastartovaný stroj Rosenbauer FOX III, široké hadice, nástřikové terče (10 litrů), čas: 26,91 s – 1. místo

 

  • 27. 6. 2015 – Srch – O putovní pohár obce Srch

obsah stroje 1800, sestřikové terče, úzké hadice, čas: 24,53 s – 2. místo

 

  • 3. 7. 2015 – Moravany – 3. noční útoky na jezeře

PS 12 bez úprav – široké hadice, sestřikové terče, čas: 22,92 s – 2. místo

PS 12 s úpravami – úzké hadice, sestřikové terče, čas: 19,40 s – 1. místo

 

  • 11. 7. 2015 – Hrobice – Memoriál Zdendy Kubizňáka

PS 12 bez úprav – úzké hadice, sestřikové terče, čas: 20,20 s – 1. místo

PS 12 s úpravami – úzké hadice, sestřikové terče, čas: 20,12 s – 1. místo

 

  • 18. 7. 2015 – O pohár starosty obce Rohovládova Bělá

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 18,98 s – 3. místo

 

  • 18. 7. 2015 – BigShock Cup

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, 2 pokusy (časy se sčítaly – 18,98s a 21,30s) – 2. místo

 

  • 15.8.2015 – Podřípská hasičská liga v Předoníně

obsah stroje 1800, široké hadice, sestřikové terče : kategorie TOP – čas: 20,55 s – 3. místo

kategorie ŘÍP (útok na nenastartovanou mašinu) – čas: 21,57 s – 3. místo

 

  • 21.8.2015 – Seč – Liga okresu Chrudim

obsah stroje 1800, široké hadice, nástřikové terče, čas: 31,74 s – 4. místo

 

  • 22.8.2015 – Slepotice – 7. kolo LPO

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 20,72 s – 2. místo

 

  • 22.8.2015 – Slepotice – Pohárová soutěž

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 18,66 s (OR) – 1. místo (obhájen putovní pohár)

 

  • 29.8.2015 – Kostelec u Heř.Městce – 8.kolo LPO

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 21,72 s – 5. místo

 

  • 29.8.2015 – Brčekoly – pohárová noční soutěž

obsah stroje 1800, široké hadice, nástřikové terče, čas: 34,56 s (PP 31,29 s) – 3. místo

 

  • 5.9.2015 – Komárov – pohárová soutěž

obsah stroje 1200, široké hadice, sestřikové terče, čas: 23,85 s (LP 21,73 s) – 3. místo

 

  • 6.9.2015 – Hlinsko – Liga okresu Chrudim – Memoriál Michala Denka

obsah stroje 1800, široké hadice, nástřikové terče, čas: 33,14 s – 7. místo

soutěž o nejrychlejší náběr – čas: 9,84 s – 2. místo

 

  • 12.9.2015 – Poběžovice u Holic – Netradiční požární útoky

obsah stroje 1200 – čas: 52,26 s – 1. místo

 

  • 12.9.2015 – Srch – 9. koloLPO

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 20,61 s (PP 18,95 s) – 6. místo

 

  • 12.9.2015 – Srch – Memoriál Františka Češky

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 19,04 s (PP 18,84 s) – 4. místo

 

  • 12.9.2015 – Rosice u Chrasti – Noční pohárová soutěž

obsah stroje 1800, široké hadice, nástřikové terče, čas: 36,04 s (LP 26,86 s) – 3. místo

 

  • 26.9.2015 – Moravanský memoriál

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 19,21 s (LP 19,10 s) – 1. místo

obsah stroje 1200, široké hadice, sestřikové terče, čas: 21,44 s (LP 21,08 s) –  1. místo 

 

  • 27.9.2015 – Hrádek – Memoriál Františka Veverky

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 20,30 s (PP cca 18,10 s) – 1. místo

obsah stroje 1200, úzké hadice, sestřikové terče – kategorie muži i ženy dohromady – 11. místo (NP)

 

  • 3.10.2015 – Rokytno – 10. kolo LPO

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 23,64 s (LP 18,31 s) – 7. místo

 

  • 3.10.2015 – Čeradická zatáčka – netradiční požární útoky

obsah stroje 1200, široké hadice, sestřikové terče, časy obou pokusů se sčítaly (1. pokus 36,35 s, 2. pokus si každá závodnice losovala posty kromě strojnice, všechny jsme si vytáhly něco jiného, než co obvykle běháme – čas 41,56 s)  – 1. místo (absolutní vítěz dne)

O nejrychlejší čeradickou gumu – čas: 31,94 s – 1. místo (obě proudařky musely prolézat různě velkými pneumatikami)

 

  • 24.10.2015 – Široký Důl – VŘSR – O pohár V.I.Lenina

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 21,75 s (LP 19,13 s) – 18.místo 

 

  • 12.12.2015 – Prosetín – Soutěž v PÚ o vánočního kapra

obsah stroje 1800, úzké hadice, sestřikové terče, čas: 20,67 s (LP 20,28 s) – 1. místo