Sezóna 2014

  • 4.1.2014 Ráby – O pohár tří království

sklopné terče, čas: NP – 7. místo

 

  • 5.4.2014 Březhrad – Memoriál Miroslava Pekárka

sklopné terče, čas: 26,20 – 3. místo

 

  • 26.4.2014 Dašice – 1. kolo Big Shock Cupu

sestřikové terče, čas: 20,68 – 1. místo

 

  • 9.5. 2014 Slepotice (noční) – 2. kolo Big Shock Cupu, 1. kolo LPO

sestřikové terče, čas: 49,14 – 8. místo

 

  • 10.5.2014 Horní Ředice – okrskové kolo

sestřikové terče, čas: 22 s – 1. místo

 

  • 17.5.2014 Rohovládova Bělá – 2. kolo LPO

sestřikové terče, čas: 20,65 – 4. místo

 

  • 18.5.2014 Sezemice – okresní kolo

nástřikové terče

kategorie PS 12 s úpravou, čas: 33,01 – 2. místo

kategorie PS 12 bez úprav, čas: 31,02 – 1. místo

 

  • 23.5.2014 Moravany (noční) – O pohár starosty obce

sestřikové terče

kategorie PS 12 s úpravou, čas: 25,88 – 3. místo

kategorie PS 12 bez úprav, čas: 32,13 – 5. místo

 

  • 24.5.2014 Hostovice

nástřikové terče, čas: 29,38 – 1. místo

 

  • 25.5.2014 Čeperka – 3. kolo LPO a 3. kolo Big Shock Cupu

sestřikové terče, čas: 20,96 – 4. místo

 

  • 30.5.2014 Strašov (noční) – 4. kolo LPO

sestřikové terče, čas: 26,57 – 8. místo

 

  • 14.6.2014 Opatovice nad Labem – 5. kolo LPO

sestřikové terče, čas: 32,20 – 8. místo

 

  • 28.6.2014 Srch – 6. kolo LPO

sestřikové terče, čas: 23,18 – 7. místo

 

  • 12.7.2014 Hrobice – Memoriál Zdeňka Kubizňáka

sestřikové terče

kategorie PS 12 bez úprav, čas: 20,03 – 1. místo

kategorie PS12 s úpravou, čas: 24,67 – 3. místo

 

  • 19.7.2014 Dolní Ředice – Hasičské slavnosti

sestřikové terče, čas: 41,18 s – 5. místo

 

  • 26.7.2014 Dolní Jelení – Memoriál Marie Mládkové

sestřikové terče, 2 bodované pokusy – 2. místo

 

  • 23.8. 2014 Slepotice – O pohár starostky obce

sestřikové terče, čas: 19,43 s – 1. místo (OR)

 

  • 30.8.2014 Kostelec u Heřmanova Městce – 7. kolo LPO a 4. kolo BS Cupu

sestřikové terče, čas: 29,30 – 8. místo

 

  • 30.8.2014 Brčekoly – Noční soutěž v PÚ

nástřikové terče, čas: 31,28 s – 2. místo

 

  • 5.9.2014 Břehy – Noční požární útoky

sklopné terče, čas: 22,69 s – 3. místo

 

  • 6.9.2014 Komárov – Soutěž neupravených PS 12

sestřikové terče, čas: 22,57 s – 1. místo

 

  • 7.9.2014 Hlinsko – Liga okresu Chrudim

nástřikové terče, čas: 27,40 s – 4. místo

soutěž o nejrychlejší náběr – čas: 9,82 s – 1.místo

 

  • 13.9.2014 Poběžovice u Holic

netradiční požární útok, čas: 48 s – 1. místo

 

  • 13.9.2014 Srch – 8. kolo LPO

sestřikové terče, čas: 19,70 s – 4. místo

 

  • 13.9.2014 Srch – Memoriál Františka Češky

sestřikové terče, čas: 21,16 – 2. místo

 

  • 13.9.2014 Rosice u Chrasti – 5. kolo Big Shock Cupu (noční)

nástřikové terče, čas: 34,26 s – 3. místo

 

  • 20.9.2014 Ráby – 9. kolo LPO a 6. kolo Big Shock Cup

sestřikové terče, čas: 20,02 s – 5. místo

 

  • 27.9.2014 Rokytno – 10. kolo LPO

sestřikové terče, čas: 23,75 s – 8. místo

 

  • 28.9.2014 11. Moravanský memoriál

sestřikové terče

PS 12 bez úprav: 20,27 s – 1.místo (OR)

PS 12 s úpravou: 24,05 s – 2. místo

 

  • 4.10.2014 Čeradická zatáčka – netradiční útok

2 pokusy: 49 s + NP – 5. místo

 

  • 11.10.2014 Hrochův Týnec – Memoriál Bohuslava Kyšperky

nástřikové terče, široké hadice, čas: 27,28 s – 1. místo (OR)

 

  • 13.12.2014 Prosetín – O vánočního kapra

sestřikové terče, čas: 20,10 s – 1. místo